Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankHypotéka a úvěr pro podnikatele. Jde to?

26.12.2015

Otázka:

Manžel je podnikatel a potřebujeme hypotéku na dům, jak se podnikatelé posuzují - finančně?

Odpověď:

Hypotéka u osob samostatně výdělečně činných neboli OSVČ se počítá stejně jako u zaměstanců. Jeho příjem se posuzuje, buď standardně dle vypočtových tabulek, nebo z obratů. Záleží, který příem vychází lépe pro klienta. Dle výběru banky mohou být použity dvě poslední zdaňovací období.

U výpočtových modelových kalkulaček bývá u větších bank (HB, ČSOB, KB, ČS) často problém, poněvadž si podnikatelé rádi uplatňují paušální odpočet nebo své daňové přiznání "optimalizují" :-) Tudíž je jejich daňový základ velmi nízký pro získání hypotéky. Banky daňový základ podělí 12ti měsíci a poté ještě odečtou sociální, zdravotní. A ve výsledku Vám nezbude z čeho hypotéku platit :-)

Řešení a zkušenosti z praxe jsou :
Buďto se klient připraví s dostatečným předstihem, tak že daňové přiznání vyjde i s pomocí výpočtů modelových kalkulací v bance. Nebo jako druhá varianta nastupuje hypotéka bez prokázání příjmů. Další možností představují jiné banky (jako např. Raiffeisenbank) nabízí hypotéku na základě obratů (aktiv i pasiv). Je jí taky zřejmé, že peníze klient obhospodařuje, "točí je", ale nechce tolik platit na daních. Pokud Vám tedy nevyjde hypotéka u jedné banky, nezoufejte, řešení se najde.

Hledáte nejlevnější banku? Nejnižší úrokové sazby? Nebo chcete porovnat kde Vás vyjde hypotéka - úvěr nejlépe? Vyzkoušejte naši kalkulačku - Hypoteční pomoc.CZ nebo vyzkoušejte Srovnávač hypoték.CZ nebo Srovnávač pojistek.CZ! Zajistíme Vám nejlepší sazby, provedeme celým procesem a poskytneme 100%tní servis! S Vaším úvěrem Vám pomohou ostřílení zkušení poradci, kteří poskytují informace pro nové hypotéky na koupi, refinancování úvěrů i možnosti procesu pro podnikatelský nebo investiční úvěr! 

Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).

Nejčastěji srovnáváme a porovnáváme povinné ručení, havarijní pojištění, životní - rizikové pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti! V průměru slevíme Vaši současnou pojistnou smlouvu až o 30% ! Naše obchodní slevy dosahují až 50% z cen běžného pojistného! 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.