Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankVyřízení firemních provozních nebo investičních úvěrů

26.06.2018

K našim častým klientům patří rovněž korporátní obchody, které potřebují vyřešit vysoké úrokové sazby u jejich stávajících bank nebo pomoci s vyřízením investičních nebo provozních úvěrů.

Nejčastější případy jsou rozšíření pobočkové sítě, zařízení a vybavení současných poboček, vyplacení závazků společníkům. Úvěry lze řešit se zástavou nemovitostí nebo bez zástavy. Odlišné jsou ale pak úrokové sazby. U zástavy se pohybuje v rozmezí 3-6%. Bez zástavy 6-10p.a.

K vyřízení těchto úvěrů se vždy postupuje individuálně. Nelze dopředu predikovat jestli úvěr projde či nikoliv. Banka zkoumá všechny souvislosti spojené s úvěry i jednateli i společníky společnosti. Rovněž lze financovat společnosti které mají své sídlo mimo území České republiky (např. UK, Holandsko, Kypr atd). Banka však vždy požaduje zjištění koncového majitele. Dalšími faktory ovlivňující schválení úvěru jsou celkový investiční plán společnosti, vize, plnění, závazky, pohledávky - krátkodobé i dlouhodobé. 

Důležitými vstupními podklady jsou daňová přiznání společnosti. Případně všech společností které jednatel či společník vlastní. Přiznání se dokládá včetně kompletního zisku a ztrát, Výkazu, Rozvahy. V případě sjednávání úvěru v průběhu fiskálního roku může banka požadovat průběžně doložené Výkazy. 

 

Specialisty na hypotéky, úvěry a stavební spoření jsou :

Mgr. Marek Svoboda, MBA; email: info@hypotecnipomoc.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 774 399 777 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.