Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankPředběžné vyhodnocení úvěru - květen 2020

05.05.2020

Hypoteční banka spouští kampaň bleskového posouzení úvěru

Hypotéka na dosah aneb předběžné posouzení úvěru umožní klientovi během několika minut získat informaci, zda je jeho investiční záměr s ohledem na finanční situaci realizovatelný a potvrdí vysokou pravděpodobnost jeho schválení.

Údaje stačí přitom bance sdělit ústně, bez jediného papíru v ruce a dokonce ještě před výběrem financované nemovitosti. Hypoteční banka posoudí sdělené příjmy, výdaje a předpokládanou hodnotu zajištění a ihned prověří klienta v registrech. Bude-li vše v pořádku, vystaví potvrzení o dosažitelnosti požadovaného úvěru. To vše velmi rychle – na získání informací a posouzení stačí jen 20 minut.

Navíc je vše zdarma, bez závazků a bez nutnosti mít již vybranou nemovitost. Kontrola sdělených informací a vybrané nemovitosti  proběhne až následně při přípravě úvěru.Tímto získávají vaši klienti důležitou informaci a lepší pozici u realitky nebo u prodejce  nemovitosti. Hypotéka na dosah je tak nejrychlejší způsob zjištění, jestli je klientův sen o koupi domu, bytu nebo stavbě rodinného domku v podmínkách jeho finanční  situace možný. Hypotéka na dosah má platnost 2 měsíce. 

Vyřizujeme hypotéky již 10 let v rámci celé České republiky, pro fyzické i právnické osoby! Nestyďte se a pojďmě vyřešit i Vaši hypotéku, kdykoliv volejte a piště, ptejte se na cokoliv!

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.