Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankKomerční banka snižuje od 29.5.2020 úrokové sazby

29.05.2020

Nové úrokové sazby, které již podstatně více reflektují snížení úroků REPO sazby ČNB dělá Komerční banka:

Upravují se takto:

Hypotéka do 80% LTV ; fixace mezi 3-10 y; s pojištěním nemovitosti u Komerční pojišťovny, domicilací, s životním pojištěním a současně hypo vyšší jak 4mil.Kč se výsledná sazba pohybuje těsně pod hranicí 2%; tj. za 1,99%.
Pokud si klient nechce zřídit domicilaci = zasílání mzdy na účet KB, pak uhradí +0,5% k sazbě, pojištění nemovitosti v jiné než KOMPOJ je za přirážku +0,1% a rovněž životní pojištění jinde než u kompoj je za přirážku +0,1%.

U hypoték nad 80% LTV (tozn. hypo do 90% LTV) vychází sazby fixace mezi 3-10 y; s pojištěním nemovitosti u Komerční pojišťovny, domicilací, s životním pojištěním a současně hypo vyšší jak 4mil.Kč se výsledná sazba pohybuje nad hranicí 2%; tj. za 2,39%.Pokud si klient nechce zřídit domicilaci = zasílání mzdy na účet KB, pak uhradí +0,5% k sazbě, pojištění nemovitosti v jiné než KOMPOJ je za přirážku +0,1% a rovněž životní pojištění jinde než u kompoj je za přirážku +0,1%.

Vyřizujeme hypotéky již 10 let v rámci celé České republiky, pro fyzické i právnické osoby! Nestyďte se a pojďmě vyřešit i Vaši hypotéku, kdykoliv volejte a piště, ptejte se na cokoliv!

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.