Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankKomerční banka navyšuje tranše na zálohové čerpání

30.11.2021

V návaznosti na rostoucí ceny stavebních materiálů od 29.11.2021 navyšuje KB tranši u HÚ se zálohovým čerpáním na hodnotu 1 500 000 Kč (dosud 1 mil. Kč). Do tohoto režimu je možné přejít také u dříve uzavřených smluv formou dodatku s upravenými hodnotami v odkládacích podmínkách zpoplatněného dle Sazebníku.

Čerpání až 1,5 mil. Kč je pochopitelně možné jen tehdy, pokud aktuální hodnota nemovitosti je pro takové čerpání dostatečná, tzn. jednotlivá čerpání ve prospěch běžného účtu klienta budou uvolňována jednorázově nebo postupně (dle požadavku klienta) vždy maximálně do částky odpovídající nižšímu z níže uvedených limitů

max. 1 500 000 Kč
max. 150% ceny obvyklé stávající všech zastavených nemovitostí. Druhé a každé další čerpání bude uvolňováno do částky rovnající se rozdílu mezi 150% ceny obvyklé zastavených nemovitostí a dosud vyčerpanou částkou úvěru
Další novinkou je úprava našeho Sazebníku. Pokud bude klient čerpat svůj úvěr již na návrh na vklad, protože nechce čekat, než dojde k zápisu zástavního práva do katastru nemovitostí, od 1. 12. 2021 u KB za tuto službu nezaplatí žádný poplatek navíc.  

Vyřizujeme hypotéky již 10 let v rámci celé České republiky, pro fyzické i právnické osoby! Nestyďte se a pojďmě vyřešit i Vaši hypotéku, kdykoliv volejte a piště, ptejte se na cokoliv!

Hypotéky pro Brno, Břeclav, Hodonín, Hustopeče, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves.

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.