Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankPracovní smlouva na dobu určitou - hypotéka 2016

29.12.2015

Otázka:

Jsem zaměstnaný na pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní smlouva mi byla už jedenkrát prodloužena, mohu získat hypoteční úvěr?

Odpověď:

Ano, hypoteční úvěr je možné získat. Banky poskytující hypoteční úvěry v České republice mají s pracovním poměrem na dobu určitou problém a získání hypotéky může být složitější. Ve vašem případě problém nebude a banky se doslova o vás poperou. Jakmile už máte pracovní poměr jedenkrát prodloužen, banky poskytující hypotéky to berou za dobrý singál a s poskytnutím hypotéky nebude problém.

Pokud pracovní poměr nebyl zatím prodloužen, je případ řešitelný jen se okruh bank výrazně zužuje na 2 banky, které hypotéky poskytnou.

Hledáte nejlevnější banku? Nejnižší úrokové sazby? Nebo chcete porovnat kde Vás vyjde hypotéka - úvěr nejlépe? Vyzkoušejte naši kalkulačku - Hypoteční pomoc.CZ nebo vyzkoušejte Srovnávač hypoték.CZ nebo Srovnávač pojistek.CZ! Zajistíme Vám nejlepší sazby, provedeme celým procesem a poskytneme 100%tní servis! S Vaším úvěrem Vám pomohou ostřílení zkušení poradci, kteří poskytují informace pro nové hypotéky na koupi, refinancování úvěrů i možnosti procesu pro podnikatelský nebo investiční úvěr! 

Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).

Nejčastěji srovnáváme a porovnáváme povinné ručení, havarijní pojištění, životní - rizikové pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti! V průměru slevíme Vaši současnou pojistnou smlouvu až o 30% ! Naše obchodní slevy dosahují až 50% z cen běžného pojistného! 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.