Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankOberbank má akční nabídky na úrokové sazby

05.08.2023

Rádi bychom Vám představili akční sazby na hypotéční úvěry, konkrétně na produkty:

Investiční hypotéka, tj. úvěr na koupi (rekonstrukci, zpětné proplacení) bytových i komerčních nemovitostí určených k pronájmu – výhodou je akceptace budoucího příjmu z nájmu a dále na produkt Flexi hypotéka - neúčelovou hypotéku

Pokud budete mít klienta s poptávaným úvěrem nad 10 mil. CZK, LTV do 60% a podanou žádostí o úvěr do 15.8.2023, nabízí banka tuto úrokovou sazbu:

Fix 5 let – 6,39% p.a.
Fix 10 let – 6,19% p.a.
Podmínkou je aktivní vedení běžného účtu u Oberbank (účet je zdarma) – aktivním vedením účtu se rozumí minimálně 5 odchozích transakcí.

U nižších úvěrů nebo vyššího LTV se může sazba lišit, konkrétní nabídku bychom připravili na základě doložených informací.

Současně připomínáme EUR úvěry, níže zmíněné sazby platí u úvěru nad 240.000 EUR, LTV do 60%. U nižších úvěrů nebo vyššího LTV se může sazba lišit.

Nutnou podmínkou pro schválení úvěru je příjem žadatele v EUR (ze zemí, kde je domácí měnou EUR, ale i z ČR, pokud je příjem v EUR prokazatelný & udržitelný) a tento příjem v EUR pokrývá minimálně 110% splátky úvěru v EUR.

Fix 3 roky – 5% p.a.
Fix 5 let – 5,1% p.a.
Pozor: EZB avizuje další zvyšování základních úrokových sazeb, vyplatí se si pospíšit.

CZK pravděpodobně oslabí vs. EUR, tj. za úvěr v EUR dostanete v přepočtu více peněz v CZK (př. pro úhradu kupní ceny v CZK, nebo při výstavbě).  

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.