Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankHypotéky ve zkušební době - pracovní smlouva na dobu určitou / neurčitou

02.01.2016

Otázka:

Jsem ve zkušební době a mám podepsánu pracovní smlouvu na dobu neurčitou, mohu získat hypotéku?

Odpověď:

Pokud jste ve zkušební době, pak je pro banku příliš velké riziko, aby Vám poskytla hypotéku. První výhodou je, že máte smlouvu na dobu neurčitou. Znamená to, že po uplynutí tříměsíční zkušební doby si již v bance o hypotéku můžete zažádat. Takto jsou nastavena kritéria u většiny bank v České republice. Pokud by jste měl pracovní smlouvu na dobu určitou, pak velmi záleží na individuálním posouzení každé banky, jak k tomuto úvěru přistoupí. Podmínku že budete "mimo" zkušební dobu však musíte splnit rovněž. Smlouva na dobu určitou bývá pro banky "překousnutelná", pokud je tato smlouva opakovaně prodloužena nebo pokud pracujete ve vybraném segmentu profesí (doktoři, učitelé, koncipienti, státní zaměstnanci atp.), poněvadž se zde smlouvy na dobu určitou v dnešní době dávají zcela běžně. Doporučujeme tedy vyzkoušet jednoltivé banky. Z naší zkušenosti vychází u těchto případů nejlépe ČSOB / HB.

Spočítejte si sami výši splátky s hypoteční kalkulačkou na Hypoteční pomoc.CZ nebo vyzkoušejte Srovnávač hypoték.CZ či Srovnávač pojistek.CZ! Zajistíme Vám nejlepší sazby, provedeme celým procesem a poskytneme 100%tní servis! S Vaším úvěrem Vám pomohou ostřílení zkušení poradci, kteří poskytují informace pro Nové hypotéky na koupi, refinancování úvěrů i možnosti procesu pro podnikatelský nebo investiční úvěr! Pokud máte stávající pojištění a chcete si jen porovnat svou pojistku nebo přepočítat pojištění - stačí nafotit na mobil a poslatVše zdarma přepočítáme a navrhneme optimální řešení! 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.