Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankHypotéka pro zahraniční zaměstnance

13.02.2017

Hledáte banku, která Vám schválí hypotéku pokud pracujete v zahraničí? Je Vám poukazována mzda na zahraniční bankovní účet? Najdeme řešení.

Jste zaměstáni v zahraničí?

Pokud jste zaměstnanci v zahraničí a chcete kupovat nemovitost v České republice (máte české občanství, nebo máte trvalý pobyt v ČR), pak lze koupit nemovitost na území ČR. Banky však budou chtít vidět Výpisy z vašeho běžného účtu nejméně za posledních 6 měsíců. Budou zkoumat Vaši bonitu i výdaje.

Jaký příjem mi banka uzná? 

Pokud je Vás příjem směrován od zahraničního zaměstnavatele a navíc chodí mzda na zahraniční bankovní účet (nesmí se jednat o rizikovou zemi), pak banky přistupují buďte ke krácení příjmu o 15 - 20%, nebo Vám mohou dát vyšší úrokovou sazbu. Tím je chráněno kurzovní riziko. (intervence ad.) 

Nepojedete do ČR a chcete zplnomocnit k podpisu jinou osobu?

Ano, i to lze zajistit. Většina bank užívá své vlastní mustry plných mocí k zplnomocnění třetích osob. Jednání za Vás tak může vést osoba blízká, které jste poskytli plnou moc. Vše za Vás vyřídí na místě od Žádosti o presokoring, až k podpisům hypotéky a zástavních smluv, včetně jednání před katastrem nemovitostí.

Pro výřízení hypotéky si stačí předběžně spočítat na našem webu výši Vaší splátky a vyplnit poté krátký hypoteční dotazník a naši poradci na hypotéky se Vám ozvou a sdělí další instrukce jak postupovat. Provedeme Vás celým hypotečním procesem - zdarma, bez nervů a stresu. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru a dokážeme dopředu nastínit postup a procesy v bankách. Výběr banky necháme jen na Vašem rozhodnutí. 

Specialisty na hypotéky, úvěry a stavební spoření jsou :

Ing. Tomáš Sieklík, MBA ; email: info@hypotecnipomoc.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)
Mgr. Marek Svoboda, MBA; 
email: info@hypotecnipomoc.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.