Hypoteční Pomoc - srovnání hypoték zdarma a nezávazně od všech bankUniCredit bank zvolňuje podmínky pro hypotéky - červen 2020

15.06.2020

NOVÉ PARAMETRY HYPOTEČNÍCH ÚVĚRŮ platné pro nové klienty od středy 17. června 2020

Nejdůležitější změny:

Možnost poskytnout hypotéku do 70 % LTV (dříve bylo do 60% LTV pro nové klienty)
Platí pouze pro klienty s příjmy ze závislé činnosti a pro svobodná povolání (u ostatních zůstává do 60 % LTV a 60 % DR)

Zároveň tato možnost nebude platit pro klienty, kteří mají příjmy v některých odvětvích, u kterých je vysoká pravděpodobnost propadu příjmu se zhoršeným výhledem (letecká přeprava, hotely, restaurace, cestovní agentury, kultura, umění, sport a rekreační služby).

U klientů s příjmy z výše uvedených odvětví lze poskytnout hypotéku do 60 % LTV a 60 % DR.

Příjem ze zahraničí – UCB  vrací původní propočet pro klienty (UCB akceptuje 70 % čistého příjmu), kteří mají příjem ze „zelené“ země (https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-evropskych-zemi-podle-miry-rizika-nakazy/) nově nebude poskytovat neúčelové hypotéky všem novým klientům

V rámci celého procesu zpracování nových obchodních případů nedochází na žádném oddělení k časovému zdržení. Proces je plynulý bez časových prodlev.

Vyřizujeme hypotéky již 10 let v rámci celé České republiky, pro fyzické i právnické osoby! Nestyďte se a pojďmě vyřešit i Vaši hypotéku, kdykoliv volejte a piště, ptejte se na cokoliv!

« Zpět


Spolupracujeme s těmito bankamiNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.